VÚDPaP radí, ako pracovať s deťmi s problémami v učení

Výskumný ústav detskej psychológie a patopsychológie (VÚDPaP) predstavil prostredníctvom webinára koncept, ako pracovať s deťmi, ktoré majú problémy v učení. Ten ponúka základné zásady práce, ako aj model práce školského tímu pri nastavovaní redukcie učiva.

Diskusia v rámci webinára bola zameraná na hľadanie možností, ako sa dá riešiť vzdelávanie detí z vylúčených komunít bez pripojenia na internet. Sústredila sa taktiež na konkrétnu pomoc odborných zamestnancov pri domácom vzdelávaní detí so špecifickými edukačnými potrebami.

Záznam webinára na tému Ako pracovať s dieťaťom s problémami v učení nájdete na webovej stránke VÚDPaP

/redir.aspx?REF=wz7Ya5zySAYa8h44lyXPsNikpFLTUlUFRjqrgKmZ7rZBryUvxNrXCAFodHRwczovL3Z1ZHBhcC5zay9ha3R1YWxpdHkv" target="_blank">https://vudpap.sk/aktuality/

resp. /redir.aspx?REF=d0_A-ZFqYaGhTA6PmLMSpq8yvfsDuZypT-4JQsXdKwJBryUvxNrXCAFodHRwczovL3Z1ZHBhcC5zay9uZXN0aWhsaS1zdGUtbmFzLXdlYmluYXItbmEtdGVtdS1ha28tcHJhY292YXQtcy1kaWV0YXRvbS1zLXByb2JsZW1hbWktdi11Y2VuaS8." target="_blank">https://vudpap.sk/nestihli-ste-nas-webinar-na-temu-ako-pracovat-s-dietatom-s-problemami-v-uceni/.

VÚDPaP radí, ako pracovať s deťmi s problémami v učení
Prejsť na začiatok